Ditën e sotme e ëma e Morena Tarakut ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur ta kujtojë me një foto prekëse. Foto shfaq gjysmën e fytyrës së këngëtares dhe gjysmën e fytyrës së mamit të saj. “Gëzuar ditëlindjen gjysma ime. Mam”, -ka shkruar ajo në foton në fjalë.

 

 

Mamaja e këngëtares është ndarë nga jeta prej vitesh, por Morena e kujton gjithmonë me postime apo dedikime kushtuar asaj.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *