Candice Swanepoel solli në jetë djalin e saj të dytë Arel në më pak se një muaj më parë.

Dhe ëngjëlli i Victoria’s Secret ka risjellë format e saj perfekte.

 

 

Supermodelja 29-vjeçare ofroi një pamje mahnitëse të trupit të saj ndërsa relaksohej në plazh në Victoria, Brazil.

E veshur me bodysuit të zeza, Candice dukej mjaft tërheqëse.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *