Elton Ilirjani ka bërë ironi me protestën e zhvilluar pak ditë më parë në selinë blu, në të cilën u shënuan momente tensioni dhe akte të dhunshme.

 

Përmes disa postimeve të publikuara në “Instagram”, ai ka ironizuar situatën në selinë e PD-së më 8 janar, e cila agravoi në përleshje fizike mes demokratëve.

 

“Unë i qetësoj shpirtrat e dy PD”, shkruan biznesmeni.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.