Është mbyllur me tension derbi i kryeqytetit Partizani-Tirana.

 

Pas fitores 2-1 të bardhebluve dhe golit të Redon Xhixhës, në minutën e fundit të takimit, dy tifozeritë nuk janë përmbajtur duke ofenduar njëra-tjetrën, madje disa prej ultrasve kanë hyrë dhe në fushë.

 

Për disa minuta, situata ka qenë e tensionuar, ndërsa eshte dashur ndihma e policisë për të qetësuar dy kampet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *