Avokati Adriatik Cama që u plagos me armë zjarri në Tiranë këtë të premte, mbron në proces gjyqësor edhe Nevaldo Hajdarajn.

 

Ky i fundit është efektivi që vrau Klodian Rashën. Cama u transportua menjëherë në spital për të marrë kujdes mjekësor dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Ish-prokurori mori një plumb nga vjehrri i klientit që mbronte në gjyq. Për pasojë humbi jetën dhëndri..

Leave a Reply

Your email address will not be published.