Për Klea Hutën dhe Elgit Dodën, kjo do jetë një ditë shumë e veçantë, pasi do të martohen. Çifti së bashku me familjarët dhe miqtë kanë udhëtuar në jug të vendit, ku do të mbahet ceremonia.Nga postimet në rrjetet sociale vihet re se festa ka nisur mbrëmë pas mesnate, ku ata kanë pritur ditëlindjen e djalit të tyre, Krid, i cili bëri 3 vjeç.

 

Ka qenë Bora Zemani ajo që ka ndarë një video në instastory ku Krid fik qirinjtë e tortës bashkë me Klean dhe Elgitin.

 

Martohen sot Klea Huta dhe Elgit Doda, detaje nga festa që filloi pak pas

Ndërkohë kujtojmë se ceremonia e dasmës do të zhvillohet mbrëmjen e sotme në Livadh. Të ftuar janë edhe shumë emra të njohur të showbizz-it, ndërkohë që çifti ka zgjedhur si këngëtare në ditën e tyre të madhe Artiola Toskën dhe Juliana Pashën.

 

Klea dhe Elgiti janë bashkë prej vitesh tashmë dhe janë kthyer në një nga çiftet më të preferuar të publikut./Living/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *