Subscribe

Dy personazhe të rinj do i bashkohen “Ferma VIP”  ditën e premte.

Teksa na ndajnë pak ditë nga hyrjet e reja, fermerët kanë nisur aludimet, nëse do të jenë vajza apo djem dhe duke bërë “llogaritë” se kush është beqar dhe do ketë shpresa për një njohje brenda “Ferma VIP”.

Pjesë nga biseda:

Mariana: Të premte do hyjnë dy çuna

Xhesika: Amin

Mariana: Buçko do femra

Xhesika: Pse nuk i dalim ne Buçkos? Buçko do femra se ka hall që ta gjuaj ndonjëra. A më raftë pika mua, i mungon vëmendja Buçkos. Të futen nja dy çuna dhe ishalla kanë tru

Mariana: Dijonisi, Albano, Gledisi janë single, nuk ka tjetër. Po Roberti?

Ditea: Jo, ai është në lidhje

Mariana: Po nga gocat?

Xhesika: Unë, Ditea, Baby G besoj se single, Elsa

Mariana: Elsa do ndonjë italian. Po kushdo që të vijë do i them mirë se erdhe. Buçdo do si Osmani, dy gra./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *