Kryeministri Edi Rama, në llogarinë e tij në “Facebook” ka uruar besimtarët myslimanë me rastin e Kurban Bajramit.

“Gëzuar Kurban Bajramin”, shkruan kryeministri Rama.

Siç edhe shihet, kreu i qeverisë e ka shoqëruar postimin e tij dhe me një foto.

Besimtarët myslimanë në të gjithë Shqipërinë festojnë këtë të diel festën e Kurban Bajramit. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *