Kris Jenner ka ndarë së fundmi një përditësim shëndetësor me familjen e saj.

Në një trailer të episodit të javës së ardhshme të The Kardashians, Kris shihet duke i thënë të dashurit Corey Gamble dhe vajzave Kim, Khloé dhe Kendall për një problem të fundit shëndetësor gjatë darkës.

“Doja t’ju tregoja diçka… Unë bëra skanimin tim,” tha ajo para se të fillonte të qante. “Ata gjetën diçka.” Traileri i sezonit 5 gjithashtu u dha fansave një paraqitje të shkurtër të momentit emocional. “Ata gjetën një kist dhe një tumor të vogël,” tha Jenner duke fshirë lotët.

Lajmi vjen pas “frikësimit të kancerit të lëkurës” të Khloé në vitin 2022. 39-vjeçarja foli në rrjetet sociale për heqjen e një njolle melanoma.

Duke ndarë një selfie në pasqyrë që tregon një pamje nga afër të faqes së saj, Khloé shkroi në Instagram: “Unë jam jashtëzakonisht mirënjohëse për të gjithë mjekët që ndihmuan dhe vazhdojnë të më ndihmojnë në udhëtimin tim për kancerin e lëkurës.”

Bashkëthemeluesja e The Good American ndau gjithashtu rrugëtimin e saj shëndetësor në sezonin 3 të The Kardashians. Në atë kohë, Jenner e quajti lajmin për shëndetin e vajzës së saj “shumë shqetësues”. Episodet e reja të The Kardashians shfaqen të enjten në orën 12:00 ET në Hulu./living

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *