Pas debatit të ndodhur mes Baby G dhe Xhesikës, kjo e fundit është prekur.

E pyetur nga Çiljeta dhe Rozana se përse po qan, fermerja ka treguar se e kanë lën vetëm në kuzhinë. Gloria nga ana tjetër mendon se e gjitha kjo situatë prekje nga Xhesika është një aktrim.

Pjesë nga biseda:

Rozana: Xhesi ça ke biri?

Xhesika: U lodha, u mërzita, u zhgënjeva

Çiljeta: Pse u zgjënjeve?

Xhesika: Më lanë vetëm

Çiljeta: Kush të la vetëm?

Xhesika: Baby G, ma bëri naftën. Kam bërë çdo gjë vetëm

Rozana: Po ti ke humbje më të mëdha, pse u mërzite, se ngele vetëm në punë

Xhesika: Ka bërë vetëm sallatën

Rozana: Po pse qan tani?

Xhesika: Se më vjen inat, këto gjëra duhen lënë mënjanë

Ditea: Po pse qan?

Gloria: Po mirë pse duhet të qash ti

Çiljeta: Edhe unë vetëm i kamë bërë punët

Xhesika: H më Gloria çfarë ke? Mund të tregohesh ndonjëherë edhe njeri kur të kesh kohë se bën edhe si shoqe

Gloria: A fola? Robi kur qan zgjatet më shumë aktrimi, të jetë serioze. E kishe për detyrë, se nuk u këpute. Çili gjithmonë vetëm ka gatuar. Më vjen të qesh se kur unë qaj, shkoj qetësohem

Xhesika: Ça të duhet ty si e shpreh unë?

Gloria: Lëri tani aktrimet./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *