Fermerët kanë nisur të përgatisin drekën së bashku, por mesa duket kanë shfaqur edhe hatërmbetjet mes tyre.

Teksa po gatuante Gledisi ka thënë se nuk dëshiron të gatuaj për Nikon. Deklaratë kjo që ka habitur Florianin dhe e ka pyetur se përse nuk gatuan për të.

Gledisi është shprehur se ai nuk gatuan për të tjerët që nuk bëjnë asgjë për të.

“Pse duhet të gatuaj për Nikon? Ka bërë ai ndonjë gjë për mua?”, është shprehur Gledisi./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *