Ish-kryeplaku i “Ferma VIP” si dhe njëkohësisht aktori i njohur , Bes Kallaku përmes një postimi në rrjete sociale, ka ndarë një foto më të bijën, ku nuk ka munguar dhe nje dedikim i veçantë.

“Se shpirti im ka diellin e syve të tu, veç ti mi bon dritë errësinat e shpirtit”, ka shkruar Besi.

Kujtojmë se çifti i shumë përfolur i showbizit, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë prindër të dy fëmijëve, Ajkës dhe Amenit 7 muajsh, por ishte aktori ai që konfirmoi ndarjen nga bashkëshortja, duke treguar se tashmë fëmijët qëndrojnë me të. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *