Elcin Sangu do të jetë partnerja e re e Kivanc Tatlitug. Pas shumë audicionesh, mediat turke njoftuan se Elcin do të interpretojë në të njëjtën serial përkrah Tatlitug. Fillimisht u diskutua për Neslihan Atagul dhe Serenay Sarikaya, por duket se flokëkuqja do të ishte partnerja e aktorit të shumënjohur. Projekti i ri titullohet ‘Çarpışma’ dhe nis xhirimet në Nëntor. Të tjerë emra të njohur që do të interpretojnë janë në këtë serial janë Alperen Duymaz, Melisa Asli Pamuk dhe Erkan Can.

 

 

 

 

Fansat e dy aktorëve janë gëzuar shumë pas këtij lajmi. Do të jetë vertet interesante për të parë dy aktorë kaq të njohur tek interpretojnë së bashku si një çift i dashuruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *