“Mosmirënjohja” është kënga më e re e Bes Kallakut.

Që pas publikimit të kësaj kënge me tekst po nga ai, aludimet ishin të mëdha dhe të gjithë ishin në një mendim, që kënga ishte një dedikim për Xhensila Myrtezajn, me të cilën Besi ka dy fëmijë dhe tani është në process divorci.

Lexo edhe :

Related Posts

Me vargje prekëse, ku flet për mosmirënjohjen, shkak që ka sjellë edhe krisjen e marrëdhënies.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Teksa moderatorja Fjoralba Ponari dhe opinionistët e “Ferma VIP” e komplimentuan për projektin më të ri, Bes Kallaku tha: “Shpirti është artisti më i madh, pas krijuesit”.

Kjo deklaratë e tij rriti dyshimet se kënga e tij është dedikim për Xhensilën dhe vargjet janë ajo se çfarë ndjen shpirti i tij./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *