Një dasmë në Rusi është bërë lajm në media të ndryshme për atë që ndodhi mes çiftit.

Në ceremoninë martesore po lidhnin jetën mundësi 24 vjeçar Zaurbek Sidakov, me 25 vjeçaren Madina Pliyeva.

Kampioni i botës në mundje ka ndërprerë dasmën e tij pasi të ftuarit, rreth 500, nisën të merrnin mesazhe se nusja është bënte seks me të tjerë kundrejt pagesës.

Ata nisën të merrnin video të nxehta të nuses, që besohet se u dërguan nga gruaja e zemëruar e një biznesmeni të pasur.

Mundësi Sidakov do të përfaqësonte Rusinë në Lojrat Olimpike 2020 të shtyra prej pandemisë, por në mes të dasmës ai nisi të kapë nga flokët partneren e ardhshme.

Më pas ai e la atë në tokë duke qarë dhe festa u anullua.

Madina u dërgua në spital nga miqtë e familjarët dhe tani raportohet se po fshihet në Moskë.

Nusja raportohet se kishte qenë dashnore e një biznesmeni rus në të 60-at, i listuar në revistën e më të pasurve rusë Forbes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *