Gjendet i dekompozuar trupi i një 78-vjeçari në bjeshëkët e fshatit Çajë, në Kukës.

 

Gjatë këqyrjes nga eksperti mjeko-ligjor, në trupin e N. B., banues në fshatin Shkinak, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe se vdekja i ka ardhur nga shkaqe natyrale.

 

Rasti u kallëzua në 27 shtator në Komisariatin e Policisë Kukës nga familjarët e të ndjerit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *