Policia ka vënë në pranga një 32-vjeçar të shpallur në kërkim. Raportohet se arrestimi i tij u bë në pikën kufitare të Kakavijës.

 

32-vjeçari ishte shpallur në kërkim në kuadër të operacionit antidrogë “Knock doën 2”, të kryer në tetor 2022.

 

Gjykata e Korçës i ka ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *