Kapet pas disa oresh drejtuesi i Benz-it qe perplasi per vdekje nje te ri qe po levizte me motor ne afersi te fshatit Kafaraj ne rrugen Levan-Tepelene.

Kudret Zykaj 68 vjec nga fshati Peshtan u largua nga vendi i ngjarjes pasi aksidentoi per vdekje drejtuesin e nje motori, 24 vjecarin me iniciale Flamur Tahaj.

Zykaj doli nga makina qe u permbys ne ane te rruges dhe u largua ne kembe.

Megjithate disa ore pasi shkaktoi kete aksident te rende, shoferi i Benz-it u prangos nga forcat e rendit dhe u shoqerua ne komisariat deri ne sqarimin e rrethanave te aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *