Humb jetën një drejtues mjeti në afërsi të Divjakës.

Policia bëri të ditur se në aksin rrugor Divjakë- Pushimi i shoferit, në fshatin Babunjë, shtetasi Alti Qose duke drejtuar automjetin tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal me ujë.

Fatkeqësisht 44 vjecari ka ndërruar jetë.

Dyshohet se vec shpejtësitë, edhe lagështia në rrugë mëngjesin e kësaj të shtune mund të ketë qënë shkak për aksidentin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *