Një 59-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga shkëmbi në Moglicë.

Ngjarja ka nodhur në kufi me Skraparin, teksa policia është nisur për atje.

Mësohe se ai ka qenë duke mbledhur çaj dhe ka rrëshkitur, gjë që ka rezultuar fatale.

59-vjeçari vitet e fundit jetonte në kryeqytet, por bashkë me një grup banorësh kanë shkuar për të mbledhur çaj.

Kanë qenë banorët që kanë lajëruar policinë, e cila është nisur drejt vendit të ngjarjes për të hetur shkaqet e aksidentit. /vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *