1 dhjetori është një ditë e rëndësishme për familjen e aktorit Agron Llakaj. Bashkëshortja e tij, Kostandina feston sot ditëlindjen dhe në këtë 60-vjetor ai i ka kushtuar një urim të veçantë.

 

Krahas mesazhit, Llakaj ka shpërndarë edhe një foto, teksa shfaqen së bashku me nipërit dhe mbesën.

 

“…e si mund te filloj Dhjetori ndryshe?! Ne ditelindjen tende shume urime zemre, e dashur Kostandina ! Per buqete zgjodha kete foto, kane gjithe freskine dhe bukurine e luleve me arome biri…,Adea,Teos dhe Brus . Gezofsh dhe per 100 ! Nuk festojme dot sic do deshironim…,por do pime dolli zemre e dashurie…,le te dehemi ! Gezuar Kostandina 60 vjetorin!”, shkruan aktori.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *