Policia e Elbasanit ka shpallur në kërkim një 30-vjeçare.

 

Kallëzimi u bë nga ish-bashkëshorti në Komisariatin e qytetit.

 

E reja, e identifikuar me inicialte B. M., ka braktisur fëmijën e mitur, të cilin Gjykata ia ka lënë asaj në kujdestari dhe është zhdukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.