Një 71-vjeçar me iniciale H.M., banues në fshatin Picar të Gjirokastrës, ka qëlluar në drejtim të një qeni, por plumbi ka kapur kushëririn e tij , i cili mbeti i plagosur.

 

S.M., 68 vjeç, u dërgua me urgjencë në spitalin e Gjirokastrës, dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Ndërkohë, uniformat blu bënë të mundur arrestimin në kohë të autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *