Nëse do të bëhej një sondazh për çiftin më të ëmbël të showbiz-it shqiptar, jemi të sigurt që Gjiko dhe Elita Rudi do të rrëmbenin kurorën.

Shumë herë kemi parë video dhe reagime të ndryshme nga çifti por këtë herë Gjiko ka vendosur të surprizojë pa pasur një aryse.

Nuk ka asnjë festë dhe nuk është përvjetori i tyre, por Gjiko sërish i ka dërguar Elitës në shtëpi një buqetë me trëndafila.

“E dashuroj kur më sjell lule pa arsye”- shkruan Elita krahas fotos ku ka pozuar me buqetën me lule.

Duket se moderatorja e ka dashuruar këtë veprim të bërë nga reperi si edhe ne gjithashtu na bëjnë ti simpatizojmë çdo ditë e më shumë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *