Subscribe

Pak ditë para finales së madhe, talentet e “Gjeniut të vogël” lanë skenën dhe zbritën në Galerinë e ETC, ku tashmë në të gjitha dyqanet kanë filluar uljet sezonale.

 

Pasditen e të shtunës për disa orë, fëmijët dhuruan emocione të shumta për bashkëmoshatarët e tyre, por jo vetëm.

“Kalova rastësisht. Po e shijojë. Më pëlqen.
Kam motrën tek gjeniu. Falenderoj pa masë stafin për këtë spektakël.”

 

12 finalistët u shprehën të lumtur për rrugëtimin që patën në spektaklin e madh të Gjeniut. Ata e cilësuan veten fitues, ndërsa premtuan se nuk do të heqin dorë nga muzika.

 

Për drejtoreshën e komunikimit të galerisë ETC, vizita e talenteve të gjeniut të vogël përcolli një atmosferë fantastike tek të gjithë të pranishmit, pasi festa përkoi dhe me nisjen e sezonit të uljeve

 

ORNELA METANI – DREJTORE KOMUNIKIMI GALERIA ETC
Jam shume e kenaqur qe tek galeria etc kemi nje super spektakel te gjeniut te vogel, te cilet kane sjelle nje atmosferë fantastike. Sot ne hapim sezonin e uljeve ne galeria etc dhe ku ka me mire se me nje feste te tillate femijeve, te ketyre gjenive te vegjel qe kane zbukuruar pasditet ë shume muajve duke i oare ne ekranin e Vizion Plus. Viti i 16 për galerinë ETC e gjen atë me marka te reja me dyqane të reja, dhe me aktivitete te përmuajshme me fëmijët ne fokus.

 

Çdo muaj në Galerinë ETC do të ketë aktivitete të ndryshme me fokus fëmijët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *