Gigi Hadid ka nisur pushimet me vajzën e saj 4-vjeçare dhe disa miqë. Modelja 29-vjeçare ka postuar një sërë fotosh, ku në disa ajo pozon me pantallona të shkurtra xhins dhe bikini, duke treguar barkun e tonifikuar, në disa të tjera bën jet ski ose relaksohet me një bluzë të bardhë. Por ne e shohim edhe vajzën e saj, duke luajtur në dunat e rërës, duke vrapuar në pyll ose duke u ulur me nënën e saj në breg.

“Uou sa është rritur Khai”, janë disa nga komentet në albumin e fotove.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Hadid, e cila aktualisht është në lidhje me Bradley Cooper , ka Khai me ish-partnerin e saj, këngëtarin Zayn Malik. Ata kanë kujdestarinë e përbashkët të fëmijës, kështu që gjatë kohës që vajza e saj është me babin e saj, sipas Elle, modelja ka mundësinë t’i përkushtohet projekteve të tij. Ajo filloi të takohej me Malik në vitin 2015, por pas një marrëdhënieje të trazuar ata u ndanë përgjithmonë në tetor 2021./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *