Shqiperia nuk shkoi me shume se nje barazim 1 me 1 ne Islande ne ndeshjen e pare te Liges se Kombeve.

Kuqezinjte luajten me mire dhe ia dolen te kalojne ne avantazh me ane te Seferit ne minuten e 30.

Mirepo nje gabim ne mbrojtje i Gjimshitit ne startin e pjeses se dyte beri qe nordiket te barazonin.

Deri ne fund luajtem me mire por pa mundur te jemi konkrete.

Te premten vjen ne Tirane, Izraeli ne duelin r dyte ne grup.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *