Aktori Genc Fuga duke se është rikuperuar dhe sot ai është shfaqur për herë të parë në publik.

 

Përmes një postimi të bërë në “Instastory”, në profilin e saj zyrtar, bashkëshortja e tij, aktorja Eni Jani ka publikuar një foto të Gencit teksa shoqëron vajzat e tij në ditën e parë të shkollës dhe sigurisht na ka ngrohur zemrat më këtë foto plot dashuri.

 

“Me babin në ditën e parë të shkollës”, shkruan bashkangjitur postimit Eni, fotografi të cilën e ka shoqëruar me ikonat e zemrës.

 

Kujtojmë se Fuga në fund të muajit korrik pësoi një goditje në tru dhe iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale urgjente në një spital privat në Tiranë. Bashkëshortja e tij bëri një apel për ndihmë dhe në kohë rekord, shuma që duhej për ndërhyrje u arrit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *