Ish-deputeti Mark Frroku i ka propozuar për martesë aktores së humorit, Rudina Dembacaj.

 

Ka qenë vetë aktorja ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente nga vendi ku Mark Frroku kishte zgjedhur ta realizonte propozimin, të cilin e quan perfekt.

 

Krahas fotove, aktorja shkruan se Frroku ia kishte dalë ta surprizonte, pasi nuk e kishte imagjinuar as në ëndërra.

 

Propozimi është bërë në Kapadokia në Turqi dhe gjithçka duket e organizuar deri ne detaje.

 

“I kishe menduar të gjjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprizoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish… As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Falemnderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë❤️ P.S. I thashë PO!”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *