Tifozët shqiptarë e kanë veshur Hamburgun kuqezi përpara sfidës së kombëtares me Kroacinë.

Lexo edhe :

Related Posts

Atmosfera në rrugët e qytetit gjerman është e zjarrtë, në pritje të sfidës që do të përcaktojë shumë për rrugëtimin e Shqipërisë në këtë Europian.

Ndërkohë, janë publikuar edhe formacionet zyrtare të dy ekipeve, ku bie në sy që Broja është lënë në stol nga Sylvinho dhe Manaj starton në vend të tij.

Formacionet:

Shqipëria: Strakosha, Hysaj, Ajeti, Djimsiti, Mitaj, Ramadani, Asllani, Laçi, Asani, Manaj, Bajrami

Kroacia: Livakovic, Juranovic, Sutalo, Gvardiol, Perisic, Modric, Brozovic, Kovacic, Majer, Petkovic, Kramaric. /vizionplus.tv

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *