Publikohet fotoja e 30 vjecarit që në humbi jetën në ditën e sotme në Lezhë si pasojë e të shtënave me armë.

 

Viktima, i identifikuar si Amaros Deda, 30 vjeç, u transportua fillimisht në spital, në gjendje të rëndë, por nuk arriti t’iu mbijetojë plagëve.

Ende nuk dihen rrethanat, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.