Disa familje të tjera të prekura nga tërmeti i nëntorit të 2019 kanë hyrë në banesa të reja.

 

Lajmin e ka bëri me dije vetë kryeministri Edi Rama, i cili ka postuar disa foto nga pallatet e ndërtuara në Kavajë.

 

“MIRËMËNGJES dhe me hapjen e të tjera dyerve të reja për familjet e prekura nga tërmeti në Kavajë, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan kreu i qeverisë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *