Subscribe

Në kaudër të vizitës në Azerbajxhan, ku po merrë pjesë në Forumin e 7 Global të Bakusë, presidenti Meta është takuar me liderët politikë të rajonit.

 

Meta ka postuar një foto në Facebook ku shihet nën shoqërinë e homologut të tij të Malit të Zi atij të Bullgarisë si dhe atë të Bosnjë-Hercegovinës.

 

“Përpara nisjes së Forumit të 7 Global të Bakusë, së bashku me Presidentin e Malit të Zi, Gjukanoviç, kryeministrin e Bullgarisë, Borisov dhe Bashkë-Presidentin e Bosnjë-Hercegovinës, Xhaferoviç.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *