Prilli ishte muaji i fundit që Flori kishte publikuar në llogarinë e tij të Instagram .

 

Kjo heshtje e tij u komentua nga të gjithë si probleme financiare për shkak të mbylljes së aktiviteteve dhe gjëra të tjera që Flori nuk na i konfirmoi asnjëherë.
Pritja që Flori të bëhej “i gjallë” mori fund.

 

Dje ai ka publikuar në Instagramin e tij ku i falenderon të gjithë ndjekësit për interesimin e vazhdueshëm gjatë këtyre muajve. Ai e mbylli videon duke dhënë një super lajm për të gjithë, do të jetë përsëri pjesë e muzikës shqiptare si fizikisht dhe me muzikën e tij.

 

Ky ishte lajmi më i bukur për të gjithë ata që e pëlqejnë dhe i ka munguar muzika e tij…

 

 

 

View this post on Instagram

 

FALEMINDERIT Ju do Flori ♥️

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *