Subscribe

Debati mes vajzave për punët e fermës ka vijuar me tone të ashpra.

Baby G akuzon Artemisën se ajo po gënjen, pasi kjo e fundit ka ndihmuar me punët e fermës dhe ka pastruar dhomën.

Lexo edhe :

Related Posts

Artemisa është shprehur se ajo nuk e ndihmoi dhe kur i kërkoi ndihmë, i tha se ka thonjtë e gjatë dhe s’mundet të punojë.

Baby G e ka quajtur Artemisën një njeri negativ dhe shtoi se ajo nuk ka qenë kurrë pozitive.

Pjesë nga biseda:

Artemisa: Ti më the nuk vij se kam thonjtë e gjata.

Baby G: Po gënjen.

Artemisa: Ti po gënjen.

Baby G: Çfarë ke bërë ti tek dhoma? Unë i kam përfunduar punët. Unë sot jam zgjuar duke punuar.

Artemisa: Tani do shkoj tek dhoma. Se kisha punët e fermës në mëngjes.

Baby G: Unë jam zgjuar me pozitivitet dhe kam shkuar tek ferma

Artemisa: Nuk më intereson si je zgjuar ti dhe unë jam zgjuar me pozitivitet.

Baby G: Nuk je zgjuar me pozitivitet, ti je femër negative, nuk ke qenë asnjë ditë këtu pozitive. /vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *