Deputeti socialist Fatmir Xhafaj  ka nisur fushaten per zgjedhjet parlamentare te 25 prillit, ku ai do te jete kandidat ne qarkun e Tiranes,

Ai është shfaqur kete te hene ndryshe nga e zakonshme, dme bluzën dhe kapelën e legjendës së basketbollit Michael Jordan.

Ish ministri nuk i ka rezistuar dëshirës së mbështetësve të tij të cilët i kanë dhuruar bluzën e kampionit Jordan e cila gjithashtu mban numrin 23 ashtu si Xhafaj në zgjedhjet elektorale.

Disa nga momentet, ish kreu i reformës në drejtësi i ka përcjellë në rrjetet sociale.

Postimi i plotë

“Na ndajnë veç 41 ditë nga zgjedhjet historike të 25 Prillit ku votohet mes shtetit dhe pushtetit, drejtësisë dhe padrejtësisë.
Bashkë me Florin, Kryetarin e PS10 dhe Karolinën administratoren e Njësisë 10 diskutuam gjerë e gjatë mbi objektivat dhe sfidat që na presin.
Krahas ideve dhe pikësynimeve që nuk harrojnë kurrë t’i sjellin në tryezë, këtë herë miqtë e mi të zonës 3 sollën bluzën e kapelën 2️⃣3️⃣ të legjendës së basketbollit Michael Jordan. ⛹🏻
Kemi një betejë të madhe përpara në të cilën bashkë si familje socialiste do triumfojmë me sukses. FORCA!💪🏻2️⃣3️⃣✅
#FatmirXhafaj23✅
#ShqipëriaEArdhmjaJonë🇦🇱
#BetejaVazhdon 2️⃣3️⃣✔️
#psnjësia10🌹”

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *