Një aksident tragjik ju preu në mes ëndrrat dy të rinjve që kanë qenë duke lëvizur me motor.

21-vjeçarin George Papadopoulos dhe 20-vjeçarin Yiannis Stergiou humbën jetën ndërsa motori me të cilin po lëviznin u përplas me një makinë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në autostradën Patrra-Athionë, pasi dy të rinjtë kanë shkelur semaforin duke hyrë me të kuqe.

Përplasja ka qenë aq e fortë sa janë traumatizuar edhe të pranishmit që ndodheshin në rrugë në atë moment.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *