Ditët e fundit, veprimet e Dijonisit kanë trazuar ujrat në rrjet.

Pas disa ngacmimeve me Baby G, dyshimet se mes tyre mund të kishte një shkëndijë dashuri ishin të mëdha. Por situata mori një tjetër rrjedhë, kur fermeri i shprehu dashurinë Diteas, por që kjo e fundit nuk e ka besuar.

Në spektaklin e mbrëmshëm, Dijonisi i pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari për raportin që kishte me vajzat, ai tha se të dyja i ka shoqe dhe i respekton si motra.

Por aktorja Sara Jaupaj e ftuar në “Ferma Club” është shprehur se Dijonisi e shikon Ditean si nuse për shtëpi, referuar edhe deklaratave të hershme të tij për stilin e veshjes së blogeres. Por aktorja është e mendimit që Dijonisi është influencuar nga publiku dhe ka parë dëshirën që kanë pasur jashtë për ti parë ata të dy çift.

Ditean e shikon si nuse për shtëpi. Ai ka lexuar komentet nga jashtë dhe është influencuar”, tha Sara Jaupaj.

Ndërsa moderatorja Klegia Troski është shprehur: “Baby G e shikon si një shoqe që mund të ketë raporte të mira. Dijonisi është i dyzuar, por me Ditean tregohet më i kujdesshëm”.

Por pavarësisht sjelljeve të Dijonisit, spikeri i lajmeve në Vizion Plus Erion Zeqiraj ka thënë se Ditea nuk ka asnjë ndjenjë për fermerin.

Ditea duket që nuk ka fare ndjenjë për Dijonisin”, tha Zeqiraj./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *