Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  mbrëmjen e sotme në Maliq ku një 39 vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij.

 

Policia bën me dije se rreth orës 17:55, në fshatin Libonik, Maliq, në banesën e tij ku jetonte i vetëm, është gjetur i pajetë, pa shenja dhune, shtetasi A. L.,  i cili nga të dhënat e para njihej si përdorues i lëndëve narkotike.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *