Një ngjarje e rëndë është regjistruar në shtetin grek, ku një 45-vjeçar akuzohet se është mastrubuar duke ngacmuar seksualisht vajzën e partneres së tij, teksa kjo e fundit flinte.

Vajza, 16 vjeç, ka denoncuar rastin në polici, ku po kryhen hetimet.

Po ashtu, dyshohet se 45-vjeçari filmonte të miturit, teksa kjo e fundit lahej, duke lënë telefonin e tij në lavaman.

45-vjeçari akuzohet për veprat penale të dhunës në familje, shkeljes së ligjit për të dhënat personale dhe veprave të turpshme, ndërsa u referua në organet kompetente./vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *