Një kufomë e dekompozuar është gjetur këtë të hënë në fshatin Mujalli të Fierit.

 

Viktima, identiteti i të cilit nuk është bërë ende me dije, u gjet i mbytur dhe i dekompozuar në një kanal.

 

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor, i cili po punon për nxjerrjen e personit të mbytur, identifikimin e tij dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *