Një 45-vjeçar është gjetur nga familjarët i pajetë në banesën e tij në Bathore.

Dyshohet se viktima, B.Sh, i ka dhënë fund jetës pasiten e kësaj të hëne, duke u vetëvarur.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.