Një 44-vjeçar në Malësi të Madhe është gjetur i pajetë këtë të Martë.

 

44-vjeçari me inicialet G.N ishte banues në fshatin Kastrat dhe është gjendur pa shenja jete në stan.

 

Burri dyshohet të ketë varur veten.

 

Grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *