Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 24-vjeçar që dyshohet se ka kryer marrdhënie seksuale me një 11-vjeçare. Gjithashtu policia njofton se 24-vjeçari ka dhunuar bashkëjetuesen e tij.

 

“R. H., 24 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëjetueses së tij, si dhe dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur 11-vjeçe’, njofton policia.

 

Uniformat blu po punojnë për të zbardhur ngjarjen e plotë dhe vërtetësinë e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *