Dy adoleshente jane shpallur ne kerkim nga policia ne Vlore pasi kane goditur me thike nje shtetas.

 

Sipas policise, i lenduari me thike eshte nje 21-vjecar.

 

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë u referuan materialet në Prokurori dhe u shpallën në kërkim shtetasit e mitur A. Q., 16 vjeç dhe M. M., 15 vjeç, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me mjet prerës shtetasin K. M., 21 vjeç, i cili pasi mori ndihmën mjekësore në spital, u largua në banesë”, bën me dije policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *