Subscribe

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në qytetin e Durrësit.

Drejtuesi i automjetit ka humbur kontrrollin dhe është përplasur me një pemë dhe shtyllë ndriçimi.

Lexo edhe :

Related Posts

Nga të dhënat e para mësohet se ka vetëm dëme materiale. Dëme të konsiderueshme ka pësuar edhe automjeti i markës Opel./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *