Subscribe

Tragjedia qe ka prekur Tetoven pas djegies totale te spitalit te improvizuar Covid ne kete qytet, ka permasa tejet te renda.

Deri tani mesohet se kane gjetur vdekjen 10 persona por numri mund te rritet.

Lajmi u be i ditur nepermjet nje statusi ne twittet nga Ministri i Shendetesise Venko Filipce .

Mes viktimave jane paciente dhe personel.

Rama dhe Meta kane shperndare mesazhe ngushellimi ndersa Zoran Zaev shkoi me shpejtesi ne vendin e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *