Aurela Hoxha është një ndër femrat më tërheqëse të ekranit shqiptar.

 

Me linjat e saj perfekte dhe stilin e veçantë bukuroshja ka ditur gjithmonë të jetë në super formë. Për të arritur këto rezultate me siguri Aurelës i është dashur të heqë dorë nga disa ushqime.

 

Këtë e ka treguar nëpërmjet një përgjigjeje në ‘Instastory’.

 

 

 

Teksa një fanse e ka pyetur për regjimin e saj ushqimor, bukuroshja shqiptare i ka zbuluar pikat kyçe ku bazon dietën e saj. “Sport dhe ushqim i kontrolluar”, shkruan modelja.

 

Më herët ajo ka treguar se është kthyer në vegane dhe me siguri kjo mënyrë të ushqyeri i ka ndikuar për mirë. Aurela ka shtuar se moskonsumimi i mishit e ka ndihmuar të humbasë kile./Living

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *