Mjeku Edmond Gashi, nën hetim për skandalin e Onkologjikut, theu masën e arrestit shtëpiak duke drekuar në fshatin Kus.

Për t’i shpëtuar penaliteteve ai u sigurua që të mos linte gjurmë. Për këtë, mjeku është ndihmuar nga 22-vjeçari Egi Sorra, i cili ka fshehur  DVR-në me pamjet filmike nga lokali ku ka qëndruar mjeku.

Lexo edhe :

Related Posts

Megjithatë, Policia e Tiranës mori informacion në rrugë operative se mjeku Gashi e kishte thyer masën “arrest në shtëpi” dhe kishte frekuentuar ambientet e një lokali në fshatin Kus.

Po ashtu, 22-vjeçari që fshehu pamjet filmike akuzohet për veprën penale “Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *