Baby G teksa po bisedonte me Renisin dhe Dijonisin me batuta tha se ka një person që kujdeset për të.

Ajo e përshkroi atë si një njeri të mirë që kujdeset për të dhe madje një dite dhe mund të martohet me të.

Me shaka, Dijonisi e pyeti nëse ai ka qenë pjesë e “Ferma VIP”, por këngëtarja e mohoi.

Ajo nuk dha më shumë detaje për të.

Pjesë nga biseda:

Baby G: Dhe dy vite do të rri beqare.

Renisi: Po pastaj do të martohesh?

Baby G: Jo do të shoh.

Dijonisi: Do të mbetesh në derë. Lëre se kush të lë ty në derë.

Baby G: E kam njërin që vdes mbas meje. Është shumë i miri, bën shumë për mua. Ama unë nuk e dua.

Dijonisi: Ka qenë në fermë?

Baby G: Jo. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *